sobota, 2 sierpnia 2014

Chapter 4

Na wiadomościach pisało o napadzie na szpital, a na zdjęciu byłam ja w kominiarce. Było mi widać jedynie moje blond włosy. Na nagłówku napisane było "Poszukiwana blondynka". Dlaczego tylko ja? DLACZEGO ZAWSZE JA?


****

Obudziłam się następnego ranka dość późno jak na mnie, bo po jedenastej. Gdy zorientowałam się, która godzina, jak poparzona wyskoczyłam z łóżka. Punkt jedenasta miałam się wstawić u szefa w gabinecie. 
Zabije mnie, fuck, fuck, fuck! - myślałam, ubierając się najszybciej jak potrafię i bez śniadania, wybiegłam z domu. Podjechałam pod bazę swoim samochodem i truchtem pobiegłam w stronę drzwi. Wystukałam kod przy wejściu i ruszyłam w stronę gabinetu. Było dwadzieścia po jedenastej. Super. Lekko zdyszana weszłam do gabinetu.
- No nareszcie - powiedział zniecierpliwiony patrząc na mnie gniewnie. - Gdzie Ty byłaś!?
- Przepraszam, myślałam, że jest wcześniej i chciałam..
- Nie tłumacz się! - był mega wkurzony - Już po fakcie. Nowicjusze czekają na ciebie na czwartym piętrze. Przez trzy tygodnie będziesz się zajmowała ich nauką i przygotowaniem do prawdziwej walki.
Kiwnęłam głową i wyszłam. Nie zauważyłam jak za mną idzie przyjaciółka. Dopiero pod windą zorientowałam się, że jest za mną. Weszłyśmy do środka, a ja wcisnęłam guzik z wygrawerowaną czwórką. 
- Jak się czujesz? - zapytała cicho. Zbyt cicho.
- Nic mi się nie stało podczas snu, więc jest okej - uśmiechnęłam się, ale widziałam, że jej nie było do śmiechu. Podeszłam do niej. Widziałam, że coś jest nie tak, a w jej oczach zbierają się łzy. Przytuliłam ją nie pytając o powód jej zachowania.
- Zabili go.. zabili.. Davida - wyszeptała w moje ramię i wybuchła płaczem
- Cii kochana, spokojnie - uspokajałam ją - znajdę tego, kto to zrobił i urządzę mu piekło z życia rozumiesz? - popatrzyłam na nią, a ona skinęła lekko głową. Widziałam, że była wykończona.
Zazwyczaj nie jestem aż tak mściwa, żeby deklarować, że zrobię coś takiego, ale jeśli w grę wchodzi życie, szczęście i byt jedynej osoby, na której mi zależy, jedynej osoby, która mi została.. jestem gotowa zrobić wszystko. David był również moim przyjacielem. Zawsze mnie pouczał, mówił, co robię dobrze, a co źle. Mówił kiedy mam użyć broni, a kiedy negocjować. Kiedy należy się zachować tak, a nie inaczej. Z początku był moim trenerem, instruktorem. Moim i Missy. I tak się między nimi wszystko zaczęło. 
- Gdzie idziesz? - zapytała cicho - mogę iść z tobą? Nie chcę być sama.
- Mam treningi z nowymi - odpowiedziałam - oczywiście, że możesz.
Chce mi się płakać, czuję, jak do oczu napływają mi łzy, a obraz się rozmazuje. Ale nie. Nie mogę jej tego pokazać. Nie mogę, aby bardziej cierpiała myśląc o nim. Muszę zrobić wszystko, żeby zapomniała. Tak jak ona. Była silna, gdy jedyni ludzie, na jakich mi naprawdę zależało - odeszli. Sprawiała, że i ja byłam coraz silniejsza. Teraz muszę jej się odwdzięczyć za to, co mi dała. Muszę i CHCĘ. 
Oderwałam się od niej ocierając jej łzy. Wyszłyśmy z windy, która charakterystycznym dźwiękiem oznajmiła, że jesteśmy na piętrze i poszłyśmy w stronę pokoju, gdzie znajdowali się nowicjusze. Weszłam do środka.
- Za mną - mruknęłam i znów byłam w hollu. Pokierowałam się w stronę osób, obok mnie Mis, a za nami - jak naliczyłam - trzynastoosobowa grupka nowych. Dotarliśmy do schodów. Dzieciaki schodziły ciężko, śmiały się i wydurniały.
- Ciszej dzieci - powiedziała moja przyjaciółka do nich.
Dlaczego nazywamy ich dzieciaki? Tak się przyjęło, że dochodzą do nas nowi i nazywani są dzieciakami, dopóki nie przejdą pomyślnie treningu i nie zostaną zakwalifikowani przez szefa do naszej grupy. Potem stają się jednymi z nas i automatycznie przestajemy ich tak nazywać. 
Zeszliśmy schodami do podziemia, gdzie mieszczą się sale treningowe. Jest ich pięć. Nie mają okien, ściany są z ciemnego kamienia, podłoga jest z czarnych kafelek, a wzdłuż krawędzi sufitu rozciągają się ledy świecące na zielono-niebieski kolor, coś takiego jak ciemniejszy morski. W pierwszej sali są worki treningowe i ringi. W drugim tarcze do strzelania. W trzecim ogromny tor przeszkód. W czwartej siłownia, gdzie teraz siedzi większość naszych ludzi. W piątym natomiast połączenie wszystkich ćwiczeń z tych czterech sal, podsumowanie tego, co się nauczyli. Weszliśmy po przedsionka. Stanęłam przy wejściu do pierwszej sali i odwróciłam się plecami do drzwi, a przodem do nowych. 
- Jestem Alex - powiedziałam zakładając ręce na klatkę piersiową - Będę waszą instruktorką przez następne trzy tygodnie. To jest Missy - wskazałam na dziewczynę - będzie się wraz ze mną przyglądać waszym postępom. Nauczycie się tutaj podstawowych metod walki z przeciwnikiem i z terenem, który będziecie musieli pokonać. Nie zawsze nasze akcje odbywają się na równym gruncie takim jak ulica, czy podłoga w budynku. Możemy przyjąć jedynie dziesięć osób do walki w terenie. Pozostałe trzy będą się zajmować sprawami wewnętrznymi i zewnętrznymi, ale przy biurku w bazie. Jednak nawet ta trójka musi znać zasady walki podczas napadu na budynek. Nie zdarza się to dość często, ale trzeba mieć się na baczności. Zrozumiałe? - wytłumaczyłam. Jedyne z czym się spotkałam to ciche pomruki zgadzające się ze mną.
- Kiedy zaczniemy walczyć? - spytał jeden z wyższych chłopaków o blond włosach i ciemnej karnacji.
- Najpierw muszę wam pokazać co, gdzie i jak. Dopiero potem będzie można rozpocząć walki i treningi. Zwykle taki obchód trwa od dwóch do trzech dni, więc w poniedziałek powinniście już zacząć trenować. Od razu mówię, że przez okres waszej nauki nocujecie tutaj. Nie możemy was narażać na niebezpieczeństwo ze strony innych gangów, które cały czas nas obserwują i są w gotowości, aby podjąć jakiekolwiek działania. Jeden zły ruch i od was może zależeć życie wszystkich ludzi należących do naszej grupy - powiedziałam zgodnie z prawdą - dopóki nie zaczniecie treningów, jesteście bezbronni względem wrogów nawet gdybyście byli świetnie uzbrojeni - postraszyłam ich trochę - więc radzę się trzymać  na baczności.
Poszliśmy po kolei obejrzeć wszystkie sale. Tłumaczyłam im co trzeba robić, jak się zachowywać. Głównie chodziło o ciszę, bo jak zauważyłam, dzieciaki są bardzo rozgadane. Weszliśmy na siłownię i jeden ze starszych, z którym nie za bardzo się lubię zaczął się z nas śmiać.
- Taka wielka wojowniczka i gangsterka, a dzieciakami się zajmuje - prychnął.
- Te dzieciaki przynajmniej tu zostaną, gdy ty wylecisz albo cię zabiją - odpysknęłam - poza tym jestem ranna i nie mogę się na razie bić - wytłumaczyłam, ale nawet nie wiem po co. Po co mam się mu tłumaczyć? Podeszła do mnie Missy. Była dzisiaj naprawdę cicho. Ale nie dziwię się jej - straciła najważniejszą osobę w życiu i musi się z tym uporać.
- Przez to wszystko zapomniałam zapytać.. - zaczęła - jak ręka? Jak rana? Ropieje? - patrzyła na mnie. Poza tym, że jest świetną gangsterką, pomaga często na wydziałach szpitalnych u góry i wie, jak zająć się moją ręką.
- Nie, nie ropieje, na razie jest okej - posłałam jej słaby uśmiech - zostaniesz z nimi na chwilę? Muszę iść do szefa.
- Jasne, idź, zajmę się nimi - odpowiedziała, a ja pobiegłam schodami do gabinetu, gdzie znajdował się nasz "przywódca". Weszłam nie pukając.
- Jak zginął? - zapytałam nie witając się z nim nawet, jak to robią inni. Traktujemy siebie jak równych sobie. Przy innych muszę udawać, że jestem niższą rangą od niego, choć i tak jedną z wysokich, najwyższych. Dlaczego musimy udawać? Bo zaczną podejrzewać, że coś jest nie tak pomiędzy naszymi relacjami. Nie chodzi tu o bliższe relacje, ale o to, że możemy zacząć coś knuć i się zbuntować. A ostatnie czego chce każdy członek gangu to kontroli.
-Kto? - spytał jakby nie wiedział o co chodzi. Zamknęłam drzwi i podeszłam do niego. Jedyne co nas dzieliło to biurko.
- Jak zginął David? - spytałam, choć nie wierzyłam mu, że nie wiedział o kogo chodzi i że jeszcze nie doszła do niego ta informacja.
- Ach tak.. David.. z naszych obserwacji wynika, że ktoś wkradł się do jego domu gdy spał. Nie znaleźliśmy nic co wskazywałoby, że była to misja rabunkowa - odpowiedział.
- Czyli zabili go, bo tak im się spodobało? - prychnęłam - to niedorzeczne tak myśleć.
- A czy ja powiedziałem, że tak właśnie myślę, Alex?
- Potrafię to wyczytać - mruknęłam.
- Ach tak, bo jesteś po szkoleniu - przypomniał sobie
Nagłe olśnienie? Nie sądzę..
- Tak, jestem po szkoleniu, więc lepiej gadaj co naprawdę myślisz i co wiesz - Wysyczałam przez zaciśnięte zęby. Ta rozmowa zdecydowanie nie należy do tych najmilszych. 
- Znaleźliśmy go na swoim łóżku. Ktoś wbij mu nóż w plecy tak, że tylko rękojeść z nich wystawała, całe ostrze zostało w jego ciele. Jedyne co znaleźliśmy to potłuczone szkło wazonu - powiedział.
- Musiał je stłuc jak uciekał. Musiał się czegoś przestraszyć - powiedziałam jakby sama do siebie.
- Dlaczego tak uważasz?
- Po pierwsze David na pewno by się obudził ze snu, słysząc trzaskające się szkło - zaczęłam - a po drugie napastnik na pewno nie chciał zostawiać po sobie jakichś śladów szczególnych takich jak to szkło. Znaleziono na nich odciski palców? Lub na nożu? Albo jakieś znaki, że bił się z Davidem?
- Bardzo trafne uwagi. Nasi technicy jeszcze to sprawdzają, ale drzwi i klamka są czyste, znaleziono na nich tylko jego odciski palców - mruknął.
- Co tu się do cholery dzieje? Nie potrafię zrozumieć co chcieli zrobić zabijając go, skoro wszystko jest na swoim miejscu - mówiłam sama do siebie - i czego się przestraszył? - szef jedynie wzruszył ramionami. 
Nie wiem niczego, co związane z tą sytuacją, ale wiem jedno. Muszę znaleźć odpowiedzi na moje pytania.

___________________________________________

I co powiecie na śmierć Davida? W ogóle jak wam się podoba? Bo dla mnie dość nudny :( Pamiętajcie o hashtagu #EmulationFanfiction <-- często tam zaglądam <3 No to następny rozdział za tydzień aniołki, papa ♥

51 komentarzy:

 1. rgjiefv dziewczyno ten rozdział jest super ! Jejku szkoda że David nie żyje :c to nie fair.. Ja nienawidze tego szefa on jest jakiś dziwny i mnie wkurza ja piernicze... No to chyba wszystko bo w sumie to już czytałam i wyraziłam swoją opinię ale... HFUVBDJBVUSDVKSDJFVBISBFVIUSDB CAPS LOCK THE BEST ! do następnego moja utalentowana przyjaciółko :**** Lots Of Love !
  Twoja @luv_1d_bromance x

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny rozdział, szkoda że David nie żyje :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow jest coraz ciekawiej szczerze nie spodziewałam się czegoś takiego,czekam na kolejny i już nie mogę się doczekać ;3 @nxd69

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny rozdział jwkedekrfnfs
  szkoda że David nie żyje :(
  czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochanie świetny rozdział! Jak zawsze super! Czekam na kolejny rozdział z niecierpliwoscia bo zaczyna sie fajnie dziać. xxx ily

  OdpowiedzUsuń
 6. wow wow wow :(
  szkoda, że David nie żyję, aż się popłakałam :( / @_luvmylouis

  OdpowiedzUsuń
 7. Audoskdnijdsnfjnfjalndjfiu *o*
  Uwielbiam to ff, jest takie... nie do opisania. Nawet zwykłe 'dnhisgfhkagkuf' byłoby za mało.
  Nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału, jestem strasznie ciekawa co będzie dalej :D
  Miłych wakacji kochanie, wypoczywaj dużo <3
  @CrazyNajal

  OdpowiedzUsuń
 8. I moja kochana Ty twierdzisz, że ten rozdział jest nudny? Mam się przejść do...do tam gdzie mieszkasz? Jak wszystkim nade mną, jest i szkoda Davida, to oczywiste, ale jedno mnie męczy: co się stało z Malikiem? Życzę dużo weny i miłej drugiej połowy wakacji
  @Misiaczek_Zayna

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny rozdział :) Życzę weny xx
  @69_with_batman

  OdpowiedzUsuń
 10. wow, wow, ale podziało!
  David :(( jak?
  życzę weny i pozdrawiam <3
  @goodgirlrbadgirl :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wowowo super, podoba mi się!
  Masz talent :)
  Powodzenia w dalszym pisaniu, czekam xx //@Noisy_Mushroom

  OdpowiedzUsuń
 12. David ;( Biedna Missy :( Rozdział jest fajny. Nie bardzo mój ulubiony ale i tak fajny. Powodzenia przy następnych rozdziałach :) @Gosia_012

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowny rozdział, śmierć David'a mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
  Believe. xx

  OdpowiedzUsuń
 14. David, nie żyje? no ale jak. Rozdział nie jest nudny, chyba sobie kpisz to jest rewelacyjne ! <3 Uwielbiam stylistykę Twojego pisania, jest taka inna :) Czekam na następny :) Pozdrawiam :*

  http://effective-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak to David nie żyje?! To niemożliwe... Biedna Missy. Straciła jedną z bliskich jej osób :(
  Rozdział bardzo ciekawy, ale też i smutny ;>
  Ciekawe kto zabił Davida. Moze Zayn? Nie wiem xd
  I nie jest nudny kobitko! Jest genialny :3
  Czekam na nexta xx
  @droowseex

  OdpowiedzUsuń
 16. ROZDZIAŁ NIE JEST NUDNY, OK?
  szkoda Davida :( oczywiście współczuję Missy..
  ciekawi mnie, co stało się dalej z Zaynem i czy ma jakiś związek ze śmiercią Davida
  życzę weny
  @paynemdma

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie jest nudno, jest dobrze :) Fajnie, że opisujesz pomieszczenia, odczucia itp., to bardzo ważne i lepiej się czyta. Dobrze, że nie zdążyłam się zżyć z Davidem, bo nienawidzę jak umiera bohater, którego lubię :c
  Strasznie szkoda mi Missy :c Alex ma się nią dobrze zająć!
  Idk czemu, ale mam dziwne wrażenie, że ze śmiercią Davida może łączyć się Malik...
  Weny życzę, rozdział mi się bardzo podoba i pozdrawiam //Zaya x

  OdpowiedzUsuń
 18. Super jest! Czekam z niecierpliwoscia na nexta :*
  @kaprysia666

  OdpowiedzUsuń
 19. O boże o boże nie mam słów ! genilany, bardzo mi przykro że David nie zyjee, biedna Missy : (
  ROZDZIAŁ ANI TROCHE NIE JEST NUUDNY !
  @znaleziona69

  OdpowiedzUsuń
 20. Przykro, ze David nie zyje, ale musiala sie jakos akcja rozkrecac.
  Rozdzial genialny! Serio. Dziewczyno, jak ty to robisz, ze coraz bardziej wciagam sie w to ff?
  @queen_lovatoi

  OdpowiedzUsuń
 21. o nie David nie żyje :(
  rozdział świetny i wcale nie nudny ;)

  @MusicGirl_4ever

  OdpowiedzUsuń
 22. Zajebiste :)))))))))))))))) CZekam z niecierpliwoscią na nexta ;* ~xEliskaeSx_1D

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak zwykle świetny ! Masz talent :3 ~Mrs.Darkness

  OdpowiedzUsuń
 24. Super rozdział, ciesze się że nie dzieje się tu zbyt dużo ale jest akcja. Bardzo mi się podoba, już nie mogę doczekać się następnego rozdziału :)
  Pozdrawiam i życzę weny :)
  @grndebizzle

  OdpowiedzUsuń
 25. szkoda Davida... rozdzial swietny coraz bardziej sie rozkreca ;) @lolus1xd

  OdpowiedzUsuń
 26. rozdział trochę nudniejszy, ale dobrze napisany ;)
  szkoda mi Missy :/
  fajny pomysł z tymi "dzieciakami" :D
  czekam na następny :P
  @TyNieWieszxD

  OdpowiedzUsuń
 27. Omg!!! Kocham to ff z niecierpliwoscia czekam na nastepny rozdzial!♥

  OdpowiedzUsuń
 28. co ty bredzisz, rozdział wcale nie jest nudny! jest ciekawy równie jak poprzednie :) ♥
  @HarryIsMyDrug12

  OdpowiedzUsuń
 29. Kocham,
  bustwie,wielbie *.* nie wiem co mam napisać po prostu bardzo ale to
  BARDZO podoba mi się twój blog nie on mi się nie podoba ja go KOCHAM
  :D.
  Ciekawa jestem co u Malika?
  I zakładam, że to on załatwił Davida :)
  Pozdrawiam i życzę weny @LoloOficiall

  OdpowiedzUsuń
 30. Wcale nie był nudny!! Był super tylko szkoda mi Missy :( czekam na następny rozdział :*

  OdpowiedzUsuń
 31. Wow. Szkoda mi davida :( a Alex ma niezłe rozumowanie. Ciekawe kto to był i jaki miał powód. Czekam niecierpliwie na kolejny *-*
  @AnneMaryClaire xx

  OdpowiedzUsuń
 32. super rozdział, czekam na kolejny, powiadamiaj mnie jeśli możesz :)
  @shawnssweety

  OdpowiedzUsuń
 33. Cudowny :) szkoda że David nie żyje :(

  OdpowiedzUsuń
 34. Czytając to ff, czuję się jakbym oglądała dobry film akcji. Naprawdę.
  Przykro mi, że David zginął.
  Alex jest świetną przywódczynia. Oby tak dalej.
  Ogółem rozdział bardzo dobry.
  Czekam na kolejny i życzę weny <3
  Pozdrawiam, @xAgata_Sz .xx

  OdpowiedzUsuń
 35. Przepraszam że tak późno komentuję :C

  CO? DAVID NIE ŻYJE? (wgl to go nie pamiętam ale no lol znał Alex więc tego no. Smutam)
  I HEEEEEJ NIE MA TUTAJ ZENA :C
  CO JEST XD
  TAK WGL TO ALEX TAKA NAUCZYCIELKA WOWOWOWOWO XD
  SORY ALE PRZEZ CAŁY DZIEŃ OGLĄDAŁAM DISNEY CHANEL I MI ODBIJA XD
  A TAK WGL TO JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAŃ NOWEGO.
  I TAK NA MARGINESIE TO KIEDY POJAWI SIĘ NOWY ROZDZIAŁ Z LUŁISEM I ZENEM?
  A MOŻE MNIE NIE INFORMUJECIE :C
  SMUTAM....

  CZEKAM NA NASTĘPNY ^^
  KOCHAM CIĘ ^^
  POZDRAWIAM ^^
  ŻYCZĘ WENY ^^
  I WGL <3

  @Paczek_Niall

  OdpowiedzUsuń
 36. Nudny? To słowo które nie będzie ci chyba potrzebne. Choć to dopiero 4 rozdział strasznie mi się podoba. Tylko czemu musiałaś uśmiercić Davida? Taki fajny się wydawał :/ Alex taka fajna się wydaje milutka itp. a zabija jak maszyna.
  Czekam na następny, weny @qrincessniall

  OdpowiedzUsuń
 37. nie komentowałam wcześniej bo postanowiłam zrobić to jak nadrobię :) moim zdanie temat jest troszkę oklepany ale rozumiem cię bo sama pisząc swoje opowiadanie nie robię odkrycia świata ale wierzę w twoje umiejętności i jestem pewna że zagniesz czymś na pewno świetnym :) moim zdaniem mogłabyś bardziej się rozpisywać o tym co mysli bohaterka, im więcej tym lepiej kochana :) rozkręcasz się coraz bardziej no i wydaje mi się że jest na prawdę super!

  życzę weny skarbie i tak jak na tt zapraszam do siebie - fanfiction-ups-and-downs.blogspot.com

  ily! x

  OdpowiedzUsuń
 38. Hm, powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Prolog był świetny, serio, powalił mnie na kolana. Rozdziały są już nieco gorsze. Występuje w nich trochę błędów gramatycznych i - jak wspomniały już niektóre osoby - czasem robisz za długie zdania.
  Wiadomo jednak, że wszyscy jesteśmy amatorami, a sam w sobie styl pisania masz fajny, więc nie jest to jakieś mega rażące (szczególnie, że nie jest to błąd na błędzie). Dlatego też, mam zamiar dalej czytać to ff, bo fabuła jest intrygująca!
  A co do rozdziału: fajnie się go czytało. I nie pisz, że jest nudny. Bo jeśli ktoś dobrze pisze, to nawet nudne rozdziały przyjemnie się czyta. Wtedy dopiero ujawnia się kunszt pisarza. A tobie z pewnością się to udaje :D
  Szkoda mi bardzo Missy. Biedna :c A Alex to taki boss, nauczycielka, te sprawy.
  Ogólnie, rozdział super, czekam na nn x (nie obraź się, jeśli nie będę zostawiała komentarza pod każdym rozdziałem, ostatnio mam urwanie głowy)
  @meowkotna

  OdpowiedzUsuń
 39. Biedna Missy :( co ona zrobi bez Davida? Na szczęście ma Alex i jakoś sobie poradzą :) mam nadzieje...
  Rozdział w cale nie jest nudny jest mega
  Weny życzę i do następnego ;*
  @lo_ve1D

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetne , czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetne! Czekam na nexta!
  ~Aga

  OdpowiedzUsuń
 42. Czekam na następny rozdział :))))) wszystko fajnie, cacy... A rozdział nie jest w cale taki nudny, wszystko się powoli rozkręca ;)
  @kontoo_Love_1D

  OdpowiedzUsuń
 43. Rozdział świetny. Nie jest nudny, akcja się rozkręca. Czekam na kolejny.
  Pozdrawiam i życzę weny!!
  Zapraszam do mnie http://po-prostu-tylko-ja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Zostałaś nominowana do Libster Awards więcej informacji znajdziesz tutaj http://dangerous-love-fanfiction.blogspot.com/p/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 45. No tego to ja się nie spodziewałam O.O Może to był Lou?
  Super że już jutro, znaczy się dziś nowy rozdział ^^
  Nie było mnie wcześniej bo zmieniłam user.
  Pozdrawiam dawna @loueha teraz @biebdino xx

  OdpowiedzUsuń
 46. jeju, szkoda, ze david nie zyje, mam nadzieje, ze alex dorwie tego, kto go zabil, a rozdzial wcale nie jest nudny. powodzenia i weny, ily! x

  OdpowiedzUsuń
 47. Nie wiem czy komentowałam już ten rozdział, czytam go już któryś rozdział ;D I nadal jest świetny ;3 Mam nadzieję, że do 12 będzie już następny rozdział <3 To był by taki mały prezent urodzinowy.. :) Dziękuję, że piszesz *.* / Ali

  OdpowiedzUsuń
 48. Czemu David zginął :( [*] ;( Czekam na następny ..............

  OdpowiedzUsuń
 49. świetne <3 Jak Ja kocham takie akcje *o* Lecę czytać następny :*
  @LoveLouisek

  OdpowiedzUsuń
 50. Jestem strasznie ciekawa dlaczego David zginął. Może odpowiedz znajdę w kolejnym rozdziale :)

  OdpowiedzUsuń
 51. hdbwisbsusbeiwoakaallqalobeufnrusbw swietny awww love_in_horse

  OdpowiedzUsuń